Mājas > Par mums

Edgestone ir uzticams un pieredzējis akmens izstrādājumu piegādātājs no Ķīnas, profesionāls uz marmora, oniksa, granīta un mākslīgā akmens. Mēs piegādājam projektiem, vairumtirgotājiem un izgatavotājiem visā pasaulē kopš 1992.


Atrodamies Šuitū, Ķīnas akmens centrā, mums pieder 69, 800 kvadrātmetru darbnīca, aprīkojam 8 bloku griešanas mašīnas, 4 automātiskās pulēšanas mašīnas un {{4 }} malu griešanas mašīnām utt. ir liels augstas kvalitātes akmens plākšņu krājums, nodrošinot mūsu klientus ar plašu izvēli katrā krāsā un izstrādājuma veidā.


Klientu apmierināšanai mēs ražojam visu savu akmens klāstu, izmantojot smalkas kvalitātes izejmateriālus un jaunāko tehnoloģiju aprīkojumu, un ar to rīkojas kvalificēti darbinieki, lai visādā ziņā sasniegtu perfektu.


Turklāt mūsu kvalitātes kontroles nodaļa pārbaudīs un pārbaudīs katru akmens izstrādājumu, lai pārliecinātos, ka mūsu produktu klāsts atbilst pasaules kvalitātes standartiem. Papildus šo augstākās kvalitātes produktu nodrošināšanai mēs pārliecināmies arī par to, ka tie tiek piegādāti noteiktajā termiņā.

Draudzīgi un kvalificēti darbinieki ir gatavi palīdzēt klientiem pieņemt pareizos lēmumus saviem projektiem. Mūsu organizācijas galvenais mērķis ir panākt vislielāko klientu apmierinātību.


Tālāk ir mūsu galvenais produktu klāsts jūsu atsaucei:

1. Marmora, granīta un oniksa plātnes

2. Galda virsmas un galda virsmas

3. Sienu apšuvums un kāpnes

4. Medaljoni, mozaīkas un 3 D kokgriezuma akmens flīzes

5. Pīlārs un balustrāde

6. Bruģakmens un Kerbstone

7. Formēšana, apmale, durvis un logs


Edgestone prioritāte ir kvalitatīvi produkti un konkurētspējīgas cenas. Mēs vēlamies, lai jūs būtu pārliecināti, ka jūsu ieguldījums tiek paveikts vēlamajā laikā un ar visaugstāko kvalitāti nozarē. Mēs lepojamies ar savu meistarību ražošanā, reputāciju un apmierinātiem klientiem.