Pielāgota marmora galda virsma

Edge Stone ir uzticams un pieredzējis ražotājs Custom Cut Marble Table Top, mēs piegādājam akmens izstrādājumus projektiem, vairumtirgotājiem un ražotājiem visā pasaulē. Tas būtu mūsu gods sniegt Jums lielisku servisu un augstas kvalitātes produktus, mēs ceram kļūt par jūsu ilgtermiņa partneri Ķīnā.

Produkta detaļas


Pielāgota marmora galda virsma

Specifikācijas

Pieejamās krāsas: balts, pelēks, bēšs, melns, krēms, brūns, zaļš, dzeltens, rozā, sarkans, zils, violets, utt.

Akmens tips: Marmors

Izcelsmes valsts: Ķīna

Pieejamie apdares materiāli: pulēti, slīpēti, liesmoti, matēti, kodināšana, antīks, krūms, smilšu strūkla, rievots, sasmalcināts, zāģēts, sēņots, kalts, dabisks sadalījums, ananāss uc


Produktu attēli

Ķīna Melnā pasūtījuma griezuma marmora galda tops (7)

Ķīniešu pielāgotais marmora galda tops (1)

Custom Cut Green Marble galda tops (8)

Custom Cut Marble Table Top

Italian Custom Cut Marble Table Top (3)

Natural Custom Cut Marble Table Top (5)

Ovāla pasūtījuma griezuma marmora galda tops (6)

Snow White Onyx Custom Cut Marble Table Top (2)

White Custom Cut Marble Table Top (4)


Pielāgotas marmora galda virsmas pieejamie izmēri

size.png


Iepakojums un piegāde

Iepakots stiprā koka kastē vai saišķos, visa koksne tiek fumigēta atbilstoši spēkā esošajām starptautiskajām prasībām ISPM15. Sīkāka informācija ir šāda:

Plāksnes: plāksne ar plastmasas plēvi starp plātnēm, pēc tam iepakota spēcīgā peldspējīgā koka paketē ārpusē;

Flīzes: 6–10 gabali vienā putu / papīra kastē iekšpusē + spēcīgas jūras peldošas koka kastes, pastiprinātas ar metāla siksnām ārā;

Countertops: spilventiņš ar putu plastmasu, pēc tam iepakots fumigētajās koka kastēs, pastiprināts ar metāla siksnām ārā;

Izlietne / mozaīka / griezuma izmērs: putas un kartons iekšpusē + spēcīgi jūras peldošas koka kastes, pastiprinātas ar metāla siksnām ārā.

Iepakojums un piegāde.jpg

Par Edgestone

Mēs esam uzticami un pieredzējuši akmens izstrādājumu ražotājs, profesionāls marmora, oniksas, granīta un mākslīgā akmens ražotājs, mēs piegādājam projektus, vairumtirgotājus un gatavotājus visā pasaulē.

Atrodamies Shuitou, Ķīnas akmens centrā, mums pieder 36 300 kvadrātmetri darbnīcas, aprīkojam 7 bloku griešanas mašīnas, 2 automātiskās pulēšanas mašīnas un 11 malu griešanas mašīnas utt., Turēt lielu inventāru augstas kvalitātes akmens plātnēs, nodrošinot mūsu klientiem bagātīgu izvēli katrā produkta krāsā un tipā.

edgestone factory.jpg


Edgestone produktu sertifikāti

Sertifikāti.jpg


Jūsu atsauces projekti

Projects.jpg

Ziņas

Pēdējos gados Xinjiangas autonomajā reģionā ir vairāk nekā 100 jaunu pneimokoniozes gadījumu. No tiem silikoze un cementa pneimokonioze veido 30% jaunu pneimoniozes gadījumu, kas ir cieši saistīti ar cementa ražošanu un akmens apstrādi. 2014. gadā Autonomā reģiona drošības uzraudzības birojs koncentrēsies uz speciālu arodslimību risku cementa ražošanā un marmora galdā Visaugstākos pārstrādes uzņēmumus visā rajonā, lai novērstu arodslimību riskus, piemēram, pneimokoniozi un aizsargātu praktiķu veselību. Tiek ziņots, ka Xinjiangā ir 352 divu veidu uzņēmumi (95 cementa ražošanas uzņēmumi un 257 akmens apstrādes uzņēmumi), un ievērojama daļa uzņēmumu nav aprīkoti ar arodveselības vadības personālu. Nav testēšanas un novērtēšanas, nekādas arodveselības pārbaudes, darba vietas Arodslimību profilakses iekārtas neatbilst prasībām. Jo īpaši attiecībā uz dažiem maziem un mikrouzņēmumiem tehnoloģija ir atpalicusies, teritorijas pārvaldība ir haotiska, nav ventilācijas iekārtas, un pat darbinieki nav aprīkoti ar aizsardzības līdzekļiem. Arodslimību risks tiek nopietni pārsniegts, kas kaitē darbinieku veselības tiesībām. Šogad Autonomā reģiona drošības uzraudzības birojs visaptveroši pārbaudīs un apgūs pamatstāvokli, kāda ir reģiona uzņēmumu marmora galda uzņēmumos arodslimībām pakļauto cilvēku skaits, veids, ražošanas apjoms, darbinieku skaits un skaits. uz šā pamata mērķtiecīgu darba plānu. Uzraudzīt un mudināt uzņēmumus pašpārbaudīt un labot, nodrošināt, ka brīdinājuma par darba drošību brīdinājuma likme, darba veselības pārbaudes līmenis un darba bīstamības novērtējuma līmenis ir 100%. Kopā ar drošības kontroles likumdošanas inspekcijas darbu, tajā ir uzsvērta arodslimību apdraudējuma īpašās apstrādes pārbaude un uzraudzība divu veidu uzņēmumos, kas atrodas tās jurisdikcijā, un ziņo par progresu reizi ceturksnī. Izmantojot īpašo pārvaldības darbu, tiek likvidēti vairāki cementa ražošanas un akmens apstrādes uzņēmumi, kas neatbilst rūpniecības politikai un kuriem ir nopietni arodslimības. Būvprojektiem, kas ir nodoti ražošanā un ekspluatācijā sakarā ar arodslimību riska iepriekšēju novērtēšanu, projekta pārskatīšanu un arodslimību profilakses objektu pabeigšanu vēsturisku iemeslu dēļ, būvobjektam tiks uzdots pabeigt arodslimību riska novērtējumu. un arodslimību profilakses iestāžu pabeigšanas un pieņemšanas procedūras. Uzņēmumam, kas neatbilst arodveselības likumu, noteikumu un standartu prasībām, ja tā nevar pabeigt labošanu un atsakās labot noteiktajā laikā, ražošanas apturēšana un labošana tiek apturēta un labošana tiek veikta valdība slēgšanai. Ir saprotams, ka Xinjiang Marble Table Top pēdējos gados ir strauji attīstījusies. 2013. gadā Xijiang būvmateriālu ražošanas nozares kopējā produkcijas vērtība pārsniedza 51 miljardu juaņu, kas ir par 20% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Starp tiem, akmens 30 miljoni kvadrātmetru, pieaugums par 22%.

Ja jūs interesē Custom Cut Marble Table Top, vienkārši sazinieties ar mums, mēs nodrošināsim Jums lielisku servisu un kvalitatīvus produktus.

Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī