Mājas > Jaunumi > Saturs

Kādi ir marmora veidi, dažāda marmora daba un īpašības

Aug 04, 2017

Anotācija: Marmoru var iedalīt A, B, C un D klasei. Kādas ir marmora īpašības? Marmors ir labs dekoratīvs īpašības un apstrādes veiktspēja, nodilumizturība ir laba, nevis novecošana, parasti tā ilgums ir no 50 līdz 80 gadiem. Vai jūs zināt visu marmora veidu raksturu? M klasei ir vienāda, izcila apstrādes kvalitāte, nav piemaisījumu un poru. Šeit, lai sekotu Edgestone saprast marmora.

Kādi ir marmora veidi, dažāda marmora daba un īpašības

Marmors ir ļoti labs materiāls būvmateriālu tirgū , to var izgriezt mākslā un amatniecībā, kancelejas preces, lampas, trauki un citi praktiskie mākslas darbi, tie ir patērētāju mīļākie. Tātad, cik daudz veidu marmora? Sekojošais ļauj Edgestone ieviest marmora veidu!

1, marmora veids

A klase: augstas kvalitātes marmors, ir vienāda, izcila apstrādes kvalitāte, bez piemaisījumiem un porām.

B klase: pazīmes, kas ir tuvu iepriekšējai marmora klasei, bet apstrādes kvalitāte ir nedaudz sliktāka nekā iepriekšējā; ir dabiski trūkumi; nepieciešama neliela daudzuma atdalīšana, līme un uzpildīšana.

C klase: ir dažas atšķirības apstrādes kvalitātē; defekti, stomāti, tekstūras lūzums ir biežāk sastopams. Šo atšķirību novēršanas grūtības ir vidējas, un to var panākt, atdalot, līmējot, piepildot vai stiprinot vienu vai vairākas no šīm metodēm.

D klase: iezīmes, kas līdzinās C klases marmoram, bet tajā ir vairāk dabisku kļūmju, vislielākā atšķirība ir apstrādes kvalitāte, tiem ir nepieciešama vairāku virsmas apstrāde. Šim marmora veidam ir daudz krāsaina akmens, viņiem ir laba dekoratīvā vērtība.

2, marmora īpašības

(1) labs dekoratīvs sniegums, marmors nesatur radiāciju, bet ar spilgtu krāsu, bagātīgu krāsu, tiek plaši izmantots iekštelpu sienās, zemes dekorēšanai. Marmors ir izcilas apstrādes veiktspējas: zāģis, griezums, pulēts, urbšana, skulptūra utt.

(2) marmora nodilumizturība ir laba, nevis noveco, tās ilgums parasti ir apmēram 50-8 gadi.

(3) Šajā nozarē marmors tiek plaši izmantots. Piemēram: izejvielām, tīrīšanas līdzekļiem utt.

(4) marmors ar nevadošu, nemagnētisku, lauka stabilitāti un citas īpašības.

No komerciālā viedokļa visas kalcinētās klintis, kuras dabiski sastopamas un var būt pulētas, varētu tikt sauktas par marmoru, bet marmors nav piemērots visām būvlaukumiem, tādēļ marmors būtu jāsadala četrās kategorijās A, B, C un D. Šī klasifikācija ir īpaši piemērojama relatīvi trausliem C un D bumbiņiem, kuriem pirms uzstādīšanas vai uzstādīšanas laikā nepieciešama īpaša apstrāde.

3, kopējais marmora izstrādājums

Smilškrāsas sērija (Amasa Beige Marmors, Burdur Beige Marble, Cappuccino Beige Marble, Perlato Cecilia Marble, Mēness Beige Marble)

Baltās sērijas (Austrumu baltais marmors, balto koku grauda marmors, Volakas baltais marmors, Bianco Carrara baltais marmors, Ķīna White Marble)

Pelēkas sērijas (Tundra pelēks marmors, Persijas pelēkais marmors, Pelēkais koka graudainais marmors, Pelnrušķīša pelēkais marmors, Pils pelēks marmors)

Melnā sērija (koka melna marmora, sudraba pūka marmora, ledus gadsimta ziedu marmora, Nero marquina marmora, melnā un zelta ziedu marmora)

Dzeltenā sērija (koka grauda dzeltenais marmors, saulains dzeltenais marmors, Ino zelta marmors, Emperador Light Marble)

Zaļās sērijas (Verde Alpi marmora, Rainforest zaļā marmora, Kowloon jade zaļā marmora, tumši zaļā marmora, smaragda zaļā marmora)

Brūna sērija (Dark Emperador Marmors, Ķīna Dark Emperador Marmors, Venēcijas brūns marmors, Emperor Brown marmors, Kafijas koka marmors)

Sarkanā sērija (Rosso Alicante sarkanais marmors, Rossa Verona marmors, rožu tējas marmors, sarkanās koka vēnas marmors)

Salīdziniet ar citu arhitektūras akmeņu, katra marmora grīdas flīžu faktūra ir atšķirīga, faktūras izliekts, izliekts marmors ar gludu un maigu, gaišu un svaigu efektu, jūs atkal un atkal novestat vizuālo svētku, kas uzstādīts mājā un viesnīcā, varētu tos padarīt vairāk elegants un dāsns.