Koka graudu marmora plāksnes un flīzes

Edge Stone ir uzticams un pieredzējis koksnes graudu marmora plātņu un flīžu ražotājs, mēs piegādājam akmens izstrādājumus projektiem, vairumtirgotājiem un ražotājiem visā pasaulē. Tas būtu mūsu gods sniegt Jums lielisku servisu un augstas kvalitātes produktus, mēs ceram kļūt par jūsu ilgtermiņa partneri Ķīnā.

Produkta detaļas


Koka graudu marmora plāksnes un flīzes

Specifikācijas

Pieejamās krāsas: balts, pelēks, bēšs, melns, krēms, brūns, zaļš, dzeltens, rozā, sarkans, zils, violets, utt.

Akmens tips: Marmors

Izcelsmes valsts: Ķīna

Pieejamie apdares materiāli: pulēti, slīpēti, liesmoti, matēti, kodināšana, antīks, krūms, smilšu strūkla, rievots, samurts, zāģēts, sēņots, kalts, dabīgs šķelšanās, ananāss uc


Pieejamie koksnes graudu marmora plātņu un flīžu izmēri

size.png


Iepakojums un piegāde

Iepakots stiprā koka kastē vai saišķos, visa koksne tiek fumigēta atbilstoši spēkā esošajām starptautiskajām prasībām ISPM15. Sīkāka informācija ir šāda:

Plāksnes: plāksne ar plastmasas plēvi starp plāksnēm, pēc tam iepakota spēcīgā jūrā derīgā koka paketē ārpusē;

Flīzes: 6–10 gabali vienā putu / papīra kastē iekšpusē + spēcīgas jūras peldošas koka kastes, pastiprinātas ar metāla siksnām ārā;

Countertops: spilventiņš ar putu plastmasu, pēc tam iepakots fumigētajās koka kastēs, pastiprināts ar metāla siksnām ārā;

Izlietne / mozaīka / griezuma izmērs: putas un kartons iekšpusē + spēcīgi jūras peldošas koka kastes, pastiprinātas ar metāla siksnām ārā.

Iepakojums un piegāde.jpg

Par Edgestone

Mēs esam uzticami un pieredzējuši akmens izstrādājumu ražotājs, profesionāls marmora, onikss, granīts un mākslīgā akmens ražotājs, mēs piegādājam projektus, vairumtirgotājus un gatavotājus visā pasaulē.

Atrodamies Shuitou, Ķīnas akmens centrā, mums pieder 36.300 kvadrātmetri darbnīcas, aprīkojam 7 bloku griešanas mašīnas, 2 automātiskās pulēšanas mašīnas un 11 malu griešanas mašīnas utt., Turēt lielu inventāru augstas kvalitātes akmens plātnēs, nodrošinot mūsu klientiem bagātīgu izvēli katrā produkta krāsā un tipā.

edgestone factory.jpg


Edgestone produktu sertifikāti

Sertifikāti.jpg


Jūsu atsauces projekti

Projects.jpg

Ziņas

Vienlaikus ar produkta displeja centra pirmo posmu lidostas ekonomiskā zona smagi strādā, lai izveidotu „akmens ielu”. Saskaņā ar akmens plāksnes uzņēmumu sākotnējo izkārtojumu fortā un teritorijas platībā pa valsts autoceļa G206 līniju, uzstādot lielus portālus, lielus T-pīlāra stendus, akmens pilsētas ceļa zīmes, autoceļu karoga reklāmas, Lai izveidotu akmens rūpniecības attīstības vidi ar “brīviem ceļiem, tīru un sakārtotu, standartizētu vadību, izsmalcinātām prasmēm, pilnīgām ērtībām, uzticamu kvalitāti, godīgu darbību un pirmās klases servisu”, kas padara „akmens ielu” un akmens izstāžu centrs veido „vienu ielu”. Atbalstot, lai izveidotu stabilu pamatu Jieyang Stone ienākšanai starptautiskajā tirgū. Šobrīd ir pabeigts „Koka graudu marmora ielas” attēla dizaina plāns, kas tiks īstenots pakāpeniski. Saskaņā ar lidostas ekonomiskās zonas attiecīgajām struktūrvienībām atbildīgā persona, tas ir pirmais solis akmens rūpniecības pārveidošanā, lai veicinātu akmens rūpniecību, veicot „vienu ielu” kā izrāvienu. Nākamajā posmā lidostas ekonomiskā zona saskaņā ar mērķi “darboties tirgū un apstrādāt koksnes graudu marmoru parkā” koncentrēsies uz augstākajiem resursiem, lai paātrinātu „pilnu rūpniecisko ķēdi” un censtos veidot jaunu „Lielais zīmols, liela vākšana, liela biznesa industrijas attīstība”. modeli. No vienas puses, tiks optimizēta akmens rūpniecības parka plānošana, un rūpnieciskā parka būvniecība tiks uzsākta pēc iespējas ātrāk; no otras puses, publiskās telpas tiks paātrinātas. Ieskaitot, pastiprinot Ķīnas (Jieyang) akmens elektroniskās tirdzniecības centra izveidi, atverot tiešsaistes elektronisko tirdzniecības platformu, izmantojot e-komerciju, lai paplašinātu pārdošanas kanālus, lai vietējie akmens uzņēmumi un zīmolu produkti varētu labāk iziet; celtniecības akmens produktu kvalitātes pārbaudes centrs, akmens Sabiedrisko pakalpojumu platforma, piemēram, produktu kvalitātes uzraudzība un pārbaudes stacija, uzlabo akmens izstrādājumu kvalitāti un uzlabo akmens izstrādājumu starptautisko konkurētspēju: finanšu iestāžu, pētniecības un attīstības iestāžu un loģistikas uzņēmumu ieviešana. jāatbilst nozares jaunās attīstības vajadzībām. Saskaņā ar Xiamen Haicang inspekcijas un karantīnas biroja statistiku, no šā gada janvāra līdz jūnijam Haishu osta importēja kopumā 5 812 kokgraudu marmora, 1792 200 tonnas un preču vērtība bija 362 miljoni ASV dolāru, kas ir par 1,88%, 1,19% un 7,42%. Importētais akmens galvenokārt izgatavots no marmora, un piegādes avots ir no 39 valstīm, tostarp Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādu, Norvēģiju, Somiju un Zviedriju. Neraugoties uz starptautisko ekonomikas lejupslīdi, akmens importēšana Haishu ostā joprojām pastāvīgi pieaug. Pēc ekspertu domām, tas ir tāpēc, ka akmens apstrādes rūpniecība provincē un ārpus tās paātrina transformāciju un modernizāciju, un ir pieaudzis arī pieprasījums pēc izejvielām.

Ja jūs interesē koksnes graudu marmora plāksnes un flīzes, vienkārši sazinieties ar mums, mēs nodrošināsim Jums lielisku servisu un kvalitatīvus produktus.

Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī